Search for:

Indywidualne sesje doradcze proponuję menedżerom średniego i wysokiego szczebla. Oferta adresowana jest do osób, które poszukują wsparcia ze strony doświadczonego, praktykującego menedżera i chcą w dyskretny i elastyczny sposób rozszerzyć swój potencjał decyzyjny. Sesja indywidualna to także dobry miejsce do poznania niezależnej opinii na temat różnych koncepcji. Sesje doradcze są programowane zgodnie z oczekiwaniami uczestnika i mogą obejmować wszystkie aspekty zarządzania różnymi przedsiębiorstwami.

Organizowane przeze mnie sesje nie są coachingiem czy wykładem. Nie uczę też jak mrugać okiem i machać ręką aby wywrzeć wpływ na pracowników czy kontrahenta. Gwarantuję jednak, że omawiane problemy i sytuacje z praktyki zdiagnozujemy w oparciu o wszelkie kryteria istotne z punktu widzenia biznesu. Przedstawię także kontekst i możliwe konsekwencje każdego działania, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu z zakresu prawa, finansów i zarządzania. Jeśli zatem poszukujesz doradcy-praktyka, pragmatycznie patrzącego na biznes, to zapraszam do kontaktu.

Projekty realizuję bezpośrednio na terenie całej Polski oraz on-line.

Wybrane, obszary tematyczne indywidualnych sesji doradczych, które mogę zrealizować przedstawiam poniżej. Zachęcam do przeczytania krótkich publikacji, które przedstawiają moje poglądy na niektóre tematy związane z zarządzaniem.